PLISY

PLISY:


NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA PRZESŁONA OKIENNA NA RYNKU. UMOŻLIWIA ZASŁONIĘCIE DOWOLNEJ CZĘŚCI OKNA. MONTOWANA PRZY SZYBIE NIE BLOKUJE OTWIERANIA OKIEN ORAZ NIE OBIJA SZPALETY. PLISY TO JEDYNY SYSTEM KTÓRY MOŻNA PRAĆ. BOGATA GAMA MATERIAŁÓW ORAZ KOLORÓW PROFILI POZWOLI DOPASOWAĆ PLISĘ IDEALNIE DO KAŻDEGO WNĘTRZA. 

ROLETY DZIEŃ-NOC

ROLETY DZIEŃ-NOC:

ROLETY DZIEŃ-NOC TO PIĘKNIE WYGLĄDAJĄCA OSŁONA KTÓRA SPEŁNIA DWIE FUNKCJE:
1- ROLETY – UMOŻLIWIAJĄCA ZWINIĘCIĘ LUB ROZWINIĘCIĘ MATERIAŁU ORAZ CAŁKOWITE ZASŁONIĘCIE ŚWIATŁA SZYBY W POZYCJI „NOC”
2 – FIRANKI / ZASŁONY.

W OFERCIE NASZEJ FIRMY POSIADAMY ROLETY W KASECIE, ROLETY WOLNOWISZĄCE MONTOWANE BEZINWAZYJNIE NA RAMIĘ OKNA ORAZ ROLETY WIELKOGABARYTOWE MONTOWANE DO ŚCIANY. 

 

ROLETY MATERIAŁOWE

ROLETY MATERIAŁOWE:

ROLETY MATERIAŁOWE TO IDEALNY SPOSÓB NA ZASŁONIĘCIE KAŻDEGO OKNA. BARDZO SZEROKA GAMA KOLORÓW POZWALA DOPASOWAĆ TKANINY ZARÓWNO PRZEZIERNE JAK I BLACK-OUTOWE DO KAŻDEGO WNĘTRZA. NASZA FIRMA POSIADA W OFERCIE ROLETY W KASECIE, ROLETY WOLNOWISZĄCE MONTOWANE BEZINWAZYJNIE NA RAMĘ OKNA ORAZ ROLETY WIELKOGABARYTOWE MONTOWANE NA ŚCIANĘ.

 

ROLETY RZYMSKIE

ROLETY RZYMSKIE:

ROLETY RZYMSKIE TO PIĘKNIE PREZENTUJĄCA SIĘ OSŁONA W SALONIE ORAZ SYPIALNI. SPEŁNIA ONA FUNKCJĘ OZDOBNĄ ZASTĘPUJĄC FIRANKI LUB ZASŁONY, A DZIĘKI WYSTĘPUJĄCEJ W OFERCIE NASZEJ FIRMY, TKANINIE BLACK-OUT, UMOŻLIWIA CAŁKOWITE ZACIEMNIENIE WNĘTRZA.

 

OKNA DACHOWE

PLISY DACHOWE:

IDEALNY SPOSÓB ZASŁONIĘCIA OKNA DACHOWEGO ORAZ REGULACJI TEMPERATURY PANUJĄCEJ WE WNĘTRZ. DZIĘKI MATERIAŁOM BLACK-OUT MOŻEMY CAŁKOWICIE ZACIEMNIĆ POMIESZCZENIE. DODATKOWO PLISY DACHOWE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ WYTRZYMAŁOŚCIĄ I BEZAWARYJNYM DZIAŁANIEM PRZEZ DŁUGIE LATA.

 

ŻALUZJE DREWNIANE

ŻALUZJE DREWNIANE:

TRADYCYJNE OSŁONY OKIENNE UMOŻLIWIAJĄCE PŁYNNĄ REGULACJĘ ILOŚCI ŚWIATŁA WPADAJĄCEJ DO WNĘTRZA. W OFERCIE POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ MATERIAŁÓW M.IN. DRZEW EGZOTYCZNYCH ORAZ BABMUSOWYCH. ŻALUZJE DREWNIANE WYSTĘPUJĄ W DWÓCH SZEROKOŚCIACH LAMEL: 25 MM, 50MM ORAZ 65MM. ŻALUZJE TE MOŻEMY ZAMONTOWAĆ ZARÓWNO NA RAMĘ. OKNA, W ŚWIETLE SZYBY JAK I NA ŚCIANĘ.

POSIADAMY RÓWNIEŻ STEROWANIA ELEKTRYCZNE.

 

ŻALUZJE ALUMINIOWE

ŻALUZJE ALUMINIOWE:

ŻALUZJA ALUMINIOWA TO TRADYCYJNA OSŁONA MONTOWANA W OKNACH JUŻ OD WIELU LAT. ICH NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ JEST NISKA CENA ORAZ BARDZO BOGATA GAMA MATERIAŁÓW. ŻALUZJE ALUMINIOWE TAKŻE UMOŻLIWIAJĄ SWOBODNĄ REGULACJĘ ŚWIATŁA WPADAJĄCEGO DO WNĘTRZA NASZEGO DOMU. DOSTĘPNE SĄ LAMELE O SZEROKOŚCIACH: 16MM, 25MM ORAZ 50MM. POSIADAMY W OFERCIE ŻALUZJE MONTOWANE W ŚWIETLE SZYBY, BEZINWAZYJNIE NA RAMIE OKNA A TAKŻE NA ŚCIANĘ.

 

ŻALUZJE PIONOWE

ŻALUZJE PIONOWE / WERITKALE:

ŻALUZJE PIONOWE TO ŚWIETNY SPOSÓB NA ZASŁANIANIE BARDZO DUŻYCH PRZESZKLEŃ – ZWŁASZCZA W BIURACH ORAZ DUŻYCH SALONACH. W OFERCIE NASZEJ FIRMY POSIADAMY BARDZO BOGATĄ GAMĘ MATERIAŁÓW (TAKŻE NIEPALNYCH) ORAZ RÓŻNE SYSTEMY STEROWAŃ.

KARNISZE

KARNISZE:

POSIADAMY W OFERCIE KARNISZE GALWANIZOWANE Z CICHOBIEŻNYMI KÓŁKAMI. WYKONUJEMY POMIARY KARNISZY ORAZ ZAPEWNIAMY BEZPYŁOWY MONTAŻ.

WIĘCEJ INFORMACJI / POMIAR / ZADZWOŃ !  tel: 790-609-111

Smart Home - rolety żaluzje plisy moskitiery rolety zewnętrzne
żaluzje fasadowe markizy automatyka

DZIAŁAMY MOBILNIE NA TERENIE:

Nowy Targ / Zakopane
Jabłonka / Czarny Dunajec
Rabka Zdrój / Jordanów
Szczawnica / Krościenko n/D
Podhale/Spisz/Orawa
Słowacja
POPRAD / NAMESTOVO / TRSTENA

smarthomepodhale@yahoo.com

790-609-111

Działamy:

Poniedziałek - Piątek: 8-18

Sobota:
9-14

DZIAŁAMY MOBILNIE Z DOJAZDEM DO KLIENTA. NASI PRACOWNICY POSIADAJĄ PRZY SOBIE WSZYSTKIE PRÓBKI MATERIAŁÓW ORAZ WYSTAWKI NASZYCH PRODKTÓW.
ZAPRASZMY DO KONTAKTU !