OSŁONY WEWNĘTRZNE

PLISY

Plisy:

Najbardziej praktyczna oraz wytrzymała osłona występująca na rynku. Umożliwia zasłonięcie dowolnej części okna (Góra lub Dół). Montowana przy szybie na listwie przyszbowej okna nie blokuje otwierania okien oraz drzwi balkonowych dzięki czemu nie obija szpalet. Plisy to jedyny system który można prać. Bogata gama materiałów oraz kolorów profili (wszystkie okleiny okienne) pozwoli dopasować plisę idealnie do każdego wnętrza !

W ofercie posiadamy tkaniny przezierne, zaciemniające w 50%, o zaciemnieniu całkowitym oraz tkaniny tzw. perłowe odbijające promienie światła oraz tkaniny z folią aluminiową obniżającą temperaturę we wnątrz pomieszczenia.

Możliwość zasłonięcia okien typowych:
– Zwykłych prostokątych.
– Plisy do Okien Dachowych.

Oraz okien nietypowych:
Okna Trapezowe
Okna Trójkątne, itd.

Nowość!
w naszej ofercie posiadamy plisy podwójne – 2 różne tkaniny w 1 plisie ! 

ROLETY DZIEŃ-NOC

Rolety Dzień-Noc:

Rolety Dzień-Noc to pięknie wyglądające osłony które spełniają dwie funkcje: Rolety oraz Firanki lub Zasłony.

Umożliwiają całkowite podniesienie materiału do góry, zostawienie materiału z widocznymi transparentnymi pasami w pozycji “DZIEŃ” oraz całkowite zasłonięciem światła szyby w pozycji “NOC”. W ofercie naszej firmy posiadamy rolety dzień-noc w opcji wolno-wiszącej montowanej bezinwazyjnie na ramię okna, rolety montowane na ścianie lub suficie oraz rolety w kasecie z prowadnicami (także w kolorach oklein okiennych!)

Rolety Dzień Noc w systemach:

– Roleta Dzień Noc w Kasecie z Prowadnicami.

– Roleta Dzień Noc Wolnowisząca.

– Roleta Dzień Noc Mini zakładana Bezinwazyjnie na Okno.

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety Materiałowe:

Rolety materiałowe to bardzo dobry sposób na zasłonięcie każdego okna. Bardzo szeroka gama materiałów w skład których wchodzą zarówno tkaniny firankowe (przepuszczalne światło), tkaniny wzorzyste, gładkie oraz podgumowane dające całkowite zaciemnienie.

Nasza firma posiada w ofercie rolety wolno-wiszące montowane bezinwazyjnie na ramię okna, rolety montowane na ścianie / suficie oraz rolety w kasecie z prowadnicami.

Kolory kasety dostępny jest we wszystkich oklienach okiennych !

Rolety Materiałowe w systemie:

– Roleta w Kasecie z Prowadnicami.

– Roleta wolnowisząca.

– Roleta Mini zakładana Bezinwazyjnie na okno.

ROLETY RZYMSKIE

Rolety Rzymskie:

Rolety Rzymskie to pięknie prezentująca się osłona okienna którą możemy zawiesić w każdym pomieszczeniu. Spełnia ona funkcję ozdobną zastępując firanki, a dzięki bardzo dobrym materiałom może również pełnić funkcję zasłony dając 100% zaciemnienie. W ofercie posiadamy bardzo duży wybór materiałów od firankowych, wzorzystych po zasłonowe zaciemniające.

Istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Uwaga!

Wykonujemy dodatki tekstylne w postaci jaśków na poduszki z tego samego materiału, co roleta !

 

Rolety Rzymskie Softline:

Rolety Rzymskie Softline to roleta rzymska połączona z mechanizmem plisy, pozwalająca na montaż rolety w świetle szyby. Dzięki temu, istnieje możliwość zatrzymania osłony w dowolnym miejscu na oknie. Profile dostępne w kolorze: biały, srebrny, beżowy, czarny oraz antracyt.

 

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje Drewniane:

Żaluzje drewniane umożliwają płynną regulację ilosći wpadającego światła do wnętrza pomieszczenia. Dzięki naturalnym materiałom wykorzystywanym do produkcji, żaluzja ta nadaje niesamowitego ciepła pomieszczeniom. W ofercie naszej firmy posiadamy bogatą ofertę materiałów m.in. z drzew egzotycznych oraz bambusowych. Lamele żaluzji drewnianych występują w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje możemy zamontować w świetle szyby, na ramię okna, na ścianie lub do sufitu. Istnieje możliwość użycia napędu elektrycznego.

– Żaluzje Drewniane na Ściane lub Sufit.

– Żaluzje Drewniane na Okno.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje Aluminiowe:

Żaluzja aluminiowa to tradycyjna osłona będąca w użyciu już od wielu lat. Dzięki wprowadzeniu nowych systemów stała się ona bardzo wytrzymała oraz mało awaryjna. Ich największą zaletą jest płynna regulacja ilości wpadającego światła, mała waga oraz bardzo duża ilość kolorów do wyboru. Żaluzje aluminiowe umożliwiają płynną regulację wpadającego światła do pomieszczenia. Dostępne są lamele o szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Można je zamontować w świetle szyby, na ramię okna, do ściany lub sufitu. Istnieje możliwość wykorzystania napędu elektrycznego.

– Żaluzje Aluminiowe na Ściane lub Sufit.

– Żaluzje Aluminiowe na Okno.

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje Pionowe | Wertikale:

Żaluzje pionowe to świetny wybór podczas gdy mamy do zasłonięcia bardzo duże przeszklenia, zwłaszcza polecane do biur, sal konferencyjnych, szkół oraz urzędów. W ofercie posiadamy bardzo duży wybór tkanin (także mających atesty higieniczne oraz atesty niepalności). Możliwosć zastosowania napędu elektrycznego.

OSŁONY NA OKNA DACHOWE

Plisy Dachowe:

Ze względu na dużą trwałość oraz bardzo szeroki wybór materiałów na okna dachowe stosujemy żaluzje plisowane. Jest to idealny sposób na zasłonięcie okna dachowego każdego producenta (Fakro, Velux, Oknopol, itd.) oraz regulacji temperatury panującej wewnątrz. Dzięki materiałom Black-Out możemy uzyskać całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Ważnym atutem plis dachowych jest ich wytrzymałość oraz bezawaryjna praca przez długie lata.  Plisa dachowa może być z prowadnicami lub bez. Profile występują w kolorze: sosna, biały, beż, srebrny mat.

Plisa dachowa w systemie:

– Plisa Dachowa z Prowadnicami 

– Plisa Dachowa bez Prowadnic.

Rolety Materiałowe na Okna Dachowe:

Roleta w kasecie wykonanej z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów (zwłaszcza fakro, velux, itd.). Roleta ta umożliwia całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Kaseta rolety oraz prowadnice dostępne są w kolorze: srebrnym (aluminium mat), białym i beżowym.

ROLETY I PLISY FAKRO

Rolety i Plisy na Okna Dachowe FAKRO:

W ofercie naszej firmy posiadamy orginalne akcesoria do okien dachowych firmy FAKRO.

Wszystkie Osłony Można Wyposażyć w Napęd Elektryczny – Zadzwoń i Zapytaj Sprzedawce

Zadzwoń i Umów się na Darmowy Pomiar: +48 790-609-111

biuro@smarthomepodhale.pl

+48 790-609-111


Czynne:

Poniedziałek - Piątek:  8-18

Sobota:  9-14

 

 

Smart Home - Nowoczesne systemy przeciwsłoneczne dla Twojego Domu.

 

9

Smart Home - Systemy Osłonowe
Rolety Materiałowe Dzień-Noc Rzymskie Żaluzje Plisy Moskitiery Rolety Zewnętrzne

Żaluzje Fasadowe Markizy Pergole Automatyka

Działamy Mobilinie z dojazdem do klienta. Nasi pracownicy posiadają przy sobie wszystkie wzorniki oraz próbki materiałów. Działamy na terenie miejscowości oraz okolic:

Nowy Targ | Zakopane
Jabłonka | Czarny Dunajec
Rabka Zdrój | Jordanów
Szczawnica | Krościenko n/D
Podhale | Spisz | Orawa

Slovensko:
POPRAD | NAMESTOVO | TRSTENA  a okolie

Punkt Sprzedaży | Showroom

Nowy Targ Al. M. Kopernika 1 B

Punkt Sprzedaży Czynny:

Poniedziałek - Piątek: 15-17
Sobota: 9-14