ŻALUZJE DREWNIANE

Krok 2 - Pomiar

 Żaluzje Drewniane:

Żaluzje drewniane umożliwają płynną regulację ilosći wpadającego światła do wnętrza pomieszczenia. Dzięki naturalnym materiałom wykorzystywanym do produkcji, żaluzja ta nadaje niesamowitego ciepła pomieszczeniom. W ofercie naszej firmy posiadamy bogatą ofertę materiałów m.in. z drzew egzotycznych oraz bambusowych. Lamele żaluzji drewnianych występują w szerokościach 25 mm, 50 mm oraz 65 mm. Żaluzje możemy zamontować w świetle szyby, na ramię okna, na ścianie lub do sufitu. Istnieje możliwość użycia napędu elektrycznego.

– Żaluzje Drewniane na Ściane lub Sufit.

– Żaluzje Drewniane na Okno.

NOWOŚĆ ! NAPĘD BEZPRZEWODOWY (BATERYJNY) STEROWANY APLIKACJĄ 

Drabinka Sznurkowa

Drabinka Taśmowa (Żaluzje 50/65 mm)

Żaluzje drewniane to nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów. Żaluzje produkowane są ze specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy występującej na terenach północnej Ameryki. Drewno to wykorzystywane jest w wielu dziedzinach, między innymi do produkcji instrumentów muzycznych. W ofercie znajdują się także ciekawe żaluzje wykonane ze specjalnie prasowanego bambusa charakteryzujące się oryginalnym wyglądem. W naszej kolekcji żaluzje drewniane występują w trzech szerokościach lameli: 25 mm, 50 mm oraz 65 mm.

Kilka Naszych Realizacji: 

Żaluzje Drewniane Nowy Targ, Żaluzje Drewniane Zakopane, Żaluzje Drewniane Rabka Zdrój, Żaluzje Drewniane Krościenko, Żaluzje Drewniane Jordanów, Żaluzje Drewniane Mszana, Żaluzje Drewniane Jabłonka, Żaluzje Drewniane Czarny Dunajec, Żaluzje Drewniane Kraków

Zadzwoń i Umów się na Darmowy Pomiar: +48 790-609-111

Krok 2 - Pomiar

biuro@smart-rolety.pl

+48 790-609-111

Punkt Sprzedaży 

Nowy Targ
ul. Szaflarska 89

Czynne:

Poniedziałek – Piątek:  9-17
Sobota:  9-13

 

A

SMART – Systemy Osłon Okiennych
Rolety Materiałowe Dzień-Noc Rzymskie Żaluzje Plisy Moskitiery Rolety Refleksole Shuttersy

Żaluzje Fasadowe Markizy Pergole Automatyka

Działamy Mobilnie z dojazdem do klienta. Nasi pracownicy posiadają przy sobie wszystkie wzorniki oraz próbki materiałów.

Działamy na terenie miejscowości oraz okolic:
Nowy Targ | Zakopane
Jabłonka | Czarny Dunajec
Rabka Zdrój | Jordanów / Mszana
Szczawnica | Krościenko n/D
Podhale | Spisz | Orawa
Slovensko
Kraków

SMART – Nowoczesne systemy przeciwsłoneczne dla Twojego Domu.